Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Zawieszenie gwintowane H&R Monotube do Audi Q5 FYB (bez zaw. adaptacyjnego)


Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Producent: H&R
Termin realizacji: do 10 dni roboczych
Kod produktu: 28703-1
Cena: 8 800,00 zł /kpl. 8800.00
Cena netto: 7 154,47 zł/kpl.

ilość kpl.

Opis

 

Numery katalogowe 28703-1
Pasuje do Audi Q5 Quattro FY
Obniżenie osi przedniej 20-50 mm
Obniżenie tylnej osi 30-60 mm
Regulacja twardości Brak
Uwagi Tylko dla aut bez fabrycznego zawieszenia adaptacyjnego

 

Pierwowzór zawieszeń gwintowanych do zastosowania drogowego.

Rozpoznając rosnący popyt na zawieszenia klasy premium wyposażone w opcje znane dotąd z torów wyścigowych, ale jednocześnie dedykowanych do codziennego użytku - inżynierowie H&R sprostali stawianym przez rynek wymaganiom. Produkt ten odniósł i nadal odnosi olbrzymie sukcesy na rynku ciesząc się rosnącą popularnością. Zawieszenia gwintowane H&R oferują innowacyjną technologię gazowych amortyzatorów mono-tube. Używający wyłącznie najwyższej jakości materiałów, inżynierowie H&R dobierają do zawieszeń progresywne sprężyny zapewniające lepsze prowadzenie i wysoki komfort jazdy.

Każde dedykowane zawieszenie posiada nagwintowaną obudowę umożliwiającą regulację wysokości auta. Regulacja odbywa się przy pomocy odpowiednich talerzyków na których spoczywają sprężyny. Regulowana wysokość pozwala dostosować auto do pory roku jak również do preferencji kierowcy. Zawieszenia gwintowane H&R projektowane są z myślą o osiągach, komforcie i trwałości - wyłącznie przy użyciu najlepszych surowców. Dla wszystkich, którzy chcą polepszyć swoje zawieszenie i nadać autu nieco German style - nie trzeba szukać dalej. Szeroka oferta H&R gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

 

Zawieszenie gwintowane H&R mono-tube

H&R jako pierwszy projektuje i produkuje od końca lat 80-tych zawieszenia gwintowane z dokumentem TÜV do aut różnych marek. Wysokiej klasy technologia tłumienia Monotube w połączeniu z indywidualnie dobranymi sprężynami gwarantują sportowe osiągi dostosowane do ruchu ulicznego. W ten sposób udaje się osiągnąć kompromis między dobrym prowadzeniem, małą utrwatą niezbędnego komfortu i efektownym obniżeniem.

 

Dostępnych jest wiele wariantów. Zalicza się do nich zestawy do bardzo dużego obniżenia, zestawy z regulacją siły tłumienia, zawieszenia Clubsport, wyścigowe oraz zawieszenia gwintowane wykonane z aluminium.

 

Oferujemy profesjonalny montaż zawieszeń w naszym warsztacie w Gdańsku.

 

Kompatybilność

Występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony