Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Zabezpieczenie kompletu felg powłoką ceramiczną Gyeon Q2 RIM

Termin realizacji: 2-3 dni
Kod produktu: V0191221
600,00 zł /kpl. 600.00

ilość kpl.

Opis

 

Oferujemy usługę zabezpieczenia powłoką ceramiczną zakupionych w naszym sklepie felg. Cały proces jest przeprowadzany przez doświadczonego detailera zgodnie z wytycznymi producenta powłoki. Gdy felgi są nowe jest to idealny moment na ich zabezpieczenie przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych co pozwoli na ich utrzymanie w idealnym stanie przez długi czas.

Podana cena usługi dotyczy zabezpieczenia całego kompletu felg. W cenę wliczony jest koszt kompozytu ceramicznego UltraCoat. Wykonanie usługi wydłuża czas realizacji zamówienia o 2-3 dni.

 

UWAGA - Matowe lakiery po aplikacji powłoki dostają delikatnego satynowego połysku.

 

Opis stosowanej powłoki:

Ultracoat Metal Guard to bardzo wytrzymała powłoka ceramiczna zaprojektowana tak, aby chronić powierzchnię oraz utrzymać doskonałą czystość pokrytych elementów. Doskonała do wszystkich rodzajów metali.

Posiada silne właściwości hydrofobowe, dzięki którym silnie odpycha zabrudzenia oraz nie pozwala, by opiłki klocków hamulcowych i asfalt na stałe przywierały do powierzchni. Powłoka jest odporna na wysokie temperatury, utrzymuje swoje właściwości nawet do poziomu 800 st. C, co czyni ją niesamowicie odporną i wytrzymałą

Metal Guard nadaje się nie tylko do standardowych felg aluminiowych, ale również do elementów chromowanych, polerowanego aluminium, końcówek wydechów czy zacisków klocków hamulcowych. Posiada niesamowitą twardość wyrażoną poziomem 9H.

W celu utrzymania jak najdłuższego efektu działania powłoki zalecamy co kilkumiesięczne konserwowanie powłoki środkiem Ultra Coat Scoat.

Właściwości:

  • Grubość: ok. 5 mikronów
  • Trwałość: 1-2 lata lub ok. 30 tys. km

 

 

 Facebook-PremiumFelgi Instargram-Premiumfelgido góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl