Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Felgi BBS CH-R Satin Platinum 18" - Skoda Kodiaq / Octavia IV / Superb III


Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Producent: BBS
Termin realizacji: 1-2 dni robocze
Kod produktu: V0331587_20230626223818
Cena: 5 900,00 zł /kpl. 5900.00
Cena netto: 4 796,75 zł/kpl.

ilość kpl.

Opis

 

Komplet felg dostępny w promocyjnej cenie.

 

Model: BBS CH-R

Kolor: Satin Titanium

Konfiguracja rozmiarowa: 5x112 8,5x18" ET38

Kompatybilne modele m.in:

  • Skoda Octavia IV
  • Skoda Superb III
  • Skoda Kodiaq

 

Stan: Po ekspozycyjny. Na felgi były zamontowane opony. Nieużytkowane na aucie.

 

Możliwość zakupu samych felg lub kompletnych kół z oponami i czujnikami ciśnienia

 

Dostępne w naszym magazynie, ekspresowa wysyłka.

 

 

Kompatybilność

Występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:

Skoda Kodiaq

Skoda Superb mk2


Jak dobrać parametry felg Felgi BBS CH-R Satin Platinum 18" - Skoda Kodiaq / Octavia IV / Superb III do auta.

Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg Felgi BBS CH-R Satin Platinum 18" - Skoda Kodiaq / Octavia IV / Superb III jak i opon do posiadanego auta.

 

Na dopasowanie felg Felgi BBS CH-R Satin Platinum 18" - Skoda Kodiaq / Octavia IV / Superb III do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.

 

Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg Felgi BBS CH-R Satin Platinum 18" - Skoda Kodiaq / Octavia IV / Superb III idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.

 

Konfiguracja felgi Felgi BBS CH-R Satin Platinum 18" - Skoda Kodiaq / Octavia IV / Superb III to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.

 

Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony