Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Breyton Race LS Hyper Silver


Oryginalne felgi Breyton Race LS Hyper Silver  - sklep PremiumFelgi.pl Oryginalne felgi Breyton Race LS Hyper Silver  - sklep PremiumFelgi.pl Oryginalne felgi Breyton Race LS Hyper Silver  - sklep PremiumFelgi.pl
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Producent: Breyton
Pływający dekiel centralny:  Nie
Typ felgi:  Odlewana - 1-częściowa
Dostępność:  Produkt katalogowy
Termin realizacji: do 10 dni roboczych
Kod produktu: V02155


Cena od: 1 920,00 zł /szt. 1920.00

Cena netto od: 1 560,98 zł/szt.

ilość szt.

Opis

Niemiecka firma Breyton niezmiennie od 1986 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości felg aluminiowych dla samochodów marki BMW oraz MINI. Profesjonalizm i pasja sprawiają, że produkty tej marki oferują niepowtarzalny design, a także gwarancję jakości i trwałości ze względu na produkcję w Niemczech.

12 ciekawych modeli w rozmiarach od 17 do aż 23 cali spełnia wszystkie europejskie wymagania, a także jest kompatybilne z najnowszymi czujnikami ciśnienia powietrza TPMS. Ponadto felgi Breyton są uważane za jedne z najlżejszych felg na świecie, zachowując przy tym wymogi bezpieczeństwa i najwyższej jakości właściwości jezdne.

Felgi aluminiowe Breyton to idealne, stylowe uzupełnienie dla samochodów marki BMW i MINI.

Kompatybilność

Występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:

Honda Civic Type-R FK8

BMW serii 1 E81/E87

BMW serii 1 E82/E88 Coupe/Cabrio

BMW serii 2 F22/F23

Opel Insignia MK1

Volkswagen Amarok

Land Rover Range Rover Sport I

Land Rover Range Rover Sport II

Land Rover Range Rover Vogue III

Land Rover Range Rover IV

Land Rover Discovery IV

Land Rover Disovery V

Lexus LS IV

Chevrolet Camaro VI

Chevrolet Camaro V

Tesla Model S

Tesla Model X

BMW M5 F10

BMW X6 M F86

BMW X6 M E71

BMW X5 M F85

BMW X5 M E70

BMW X6 F16

BMW X6 E71

BMW X5 F15

BMW X5 E70

BMW Serii 7 F01

BMW Serii 7 E65

BMW serii 6 F06 Gran Coupe

BMW serii 6 F12/F13 Coupe/Cabrio

BMW serii 6 E62/E63 Coupe/Cabrio

BMW serii 5 F07 Gran Turismo

BMW serii 5 F10/F11

BMW serii 5 E60/E61

BMW X1 E84

BMW X4 F26

BMW X3 F25

BMW X3 E83

BMW M3 E90/E92/E93

BMW Z4 E89

BMW Z4 E86

BMW serii 3 F34 Gran Turismo

BMW Serii 4 F36 Gran Coupe

BMW Serii 4 F32/F33

BMW serii 3 E92/E93 Coupe/Cabrio

BMW serii 3 E46 Coupe/Cabrio

BMW serii 3 F30/F31

BMW serii 3 E90/E91

BMW serii 3 E46

BMW M6 F06 Gran Coupe

BMW M6 F12/F13

BMW M6 E62/E62

BMW M5 E60/E61

BMW M4 F82/F83

BMW M3 F80

BMW M2 F87

Cadillac CTS III

MINI Coutryman R60

BMW serii 1 F20/F21

Cadillac CTS-V III

Land Rover Defender IV

Lucid AirJak dobrać parametry felg Breyton Race LS Hyper Silver do auta.

Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg Breyton Race LS Hyper Silver jak i opon do posiadanego auta.

 

Na dopasowanie felg Breyton Race LS Hyper Silver do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.

 

Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg Breyton Race LS Hyper Silver idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.

 

Konfiguracja felgi Breyton Race LS Hyper Silver to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.

 

Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.
Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony