Montaż kół

 

Poza zakupem felg oferujemy także szeroki asortyment opon topowych producentów. Dzięki temu klient ma możliwość zakupu w naszym sklepie gotowego i idealnie dopasowanego do auta kompletu kół.

Przy zakupie kompletu felg oraz opon, koła są montowane i wyważane w naszej siedzibie na nowoczesnym sprzęcie firmy Hofmann gwarantując precyzję wykonanej usługi. Posiadamy najwyższej klasy urządzenia przystosowane do obsługi felg do rozmiaru 24". Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować bezpieczny i precyzyjny montaż opon na felgi.

Złożone i wyważone koła są następnie pakowane na paletę i wysyłane bezpośrednio do klienta. Wysyłka paletowa całych kół jest znacznie bezpieczniejsza od wysyłania osobno opon i felg ponieważ zmniejsza się ryzyko szkód transportowych.

 

Przy zakupie felg oraz opon z naszej oferty usługa montażu kół jest gratis.

 

Oferujemy opony następujących producentów:

Logotypy

 

W celu uzyskania odpowiedniej konfiguracji oraz oferty zakupu kompletnych kół prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z obsługą naszego sklepu.

 

 

Galeria złożonych w naszej firmie kół na Facebooku:

Przedstawiamy galerię zdjęć gotowych do montażu kół. Felgi jak i opony pochodzą z naszej oferty, a całość została...

Opublikowany przez PremiumFelgi.pl 26 sierpnia 2016

 

 

 

Sklep PremiumFelgi.pl - Ekskluzywne felgi dla Twojego samochodu!

Sklep PremiumFelgi.pl powstał z ogromnej pasji do samochodów. Dla nas koła to coś więcej niż podstawowy element wyposażenia. Uważamy, że odpowiednio dobrane felgi mają najistotniejszy wpływ na efektowny wygląd auta. Doświadczenie nauczyło nas, że nawet najpopularniejsze modele aut po zmianie felg stają się niepowtarzalne i nie sposób obok nich przejść obojętnie. Jeżeli chcą Państwo odmienić wygląd swojego samochodu i nadać mu wyjątkowego charakteru to trafiliście w odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tworząc ofertę sklepu PremiumFelgi.pl postawiliśmy sobie jeden cel – indywidualizm. Posiadając w sprzedaży setki wzorów felg dostępnych w niezliczonych konfiguracjach rozmiarowych, kolorystycznych czy konstrukcyjnych jesteśmy w stanie spełnić praktycznie każdą fantazję naszych klientów. PremiumFelgi.pl to jedyne miejsce w Polsce z tak szeroką ofertą felg najbardziej ekskluzywnych marek.

Producenci felg jakich skupiliśmy w ofercie sklepu to absolutnie topowe firmy pochodzące z Europy, Azji czy Stanów Zjednoczonych. Każdy z nich reprezentuje najwyższe standardy jakościowe w branży. Wszystkie oferowane prze nas koła spełniają kryteria certyfikatów JWL oraz VIA, a w wielu przypadkach również TUV (głównie Europejscy producenci). Jakość oferowanych przez nas produktów jest przynajmniej na tym samym poziomie co fabryczne elementy auta, a w większości przypadków znacząco je przewyższa.


Doskonale wiemy, że dobór odpowiednich parametrów zarówno felg jak i opon nie jest prostą sprawą. Nasi klienci nie muszą studiować czym są poszczególne parametry felg i czy będą one prawidłowe. Jesteśmy od tego aby dobrać Państwu koła idealnie do posiadanego auta i dajemy na to pełną gwarancję i wsparcie techniczne.

W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupić nie tylko same felgi, ale także gotowe do jazdy koła. W ofercie posiadamy szeroki wybór ogumienia marek Premium. Dla naszych klientów dobieramy całe zestawy kół biorąc pod uwagę ich budżet oraz potrzeby. Koła są profesjonalnie i bezpiecznie montowane w naszej siedzibie, a następnie dostarczane do każdego zakątka Polski. Dzięki temu zaoszczędzają Państwo czas i pieniądze oraz mają pewność, że wszystko zostało idealnie dobrane do auta.

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego w Gdańsku. Na miejscu mają Państwo możliwość obejrzeć wiele oferowanych przez nas modeli felg oraz wzorniki kolorów tych produkowanych na zamówienie. W ten sposób można jeszcze bardziej upewnić się, że wybrany model będzie idealnie pasowało do auta.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl