Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Zawieszenie gwintowane Mountain Pass Performance Comfort Adjustable do Tesla Model 3 (AWD)


Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Producent: Mountain Pass Performance
Termin realizacji: Zapytaj o aktualny czas dostawy
Kod produktu: MPP-M3-AWD-COMF-ADJ
Cena od: 15 330,00 zł /kpl. 15330.00
Cena netto od: 12 463,41 zł/kpl.

ilość kpl.

Opis

 

Pasuje do

Tesla Model 3 Long Range (AWD)

Tesla Model 3 Performance

Obniżenie osi przedniej

10-60 mm

Obniżenie tylnej osi 10-60 mm
Regulacja twardości Ręczna, niezależny zakres regulacji siły odbicia oraz siły dobicia

 

Zawieszenie gwintowane Mountain Pass Performance zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie jazdy, bez straty dla świetnego prowadzenia auta.

 

  • Konfiguracja zaworów oraz twardość sprężyn dobrane z myślą o jeździe ulicznej. Przy średnich nastawach kompresji i siły odbicia jazda jest bardziej komfortowa niż przy zawieszeniu fabrycznym.
  • Zaprojektowane specjalnie z myślą o zapewnieniu najlepszych właściwości jezdnych bez żadnych negatywnych odczuć w postaci hałasu, wibracji czy twardej pracy amortyzatorów.
  • Opatentowana technologia Twin Valve Rebound z wyczuwalną zmianą właściwości jezdnych przy najmniejszej regulacji ustawień. W przeciwieństwie do produktów konkurencji w zawieszeniu Mountain Pass Performance mamy do dyspozycji pełny 16-stopniowy zakres regulacji siły odbicia. To zawieszenie wykorzystuje technologię zaczerpniętą z torów wyścigowych z zakresem regulacji przy niskich prędkościach wynoszącym ponad 300%.
  • Zastosowana technologia Twin Valve Compression pozwala na precyzyjne i odczuwalne zmiany siły kompresji przy każdym kliknięciu. Pełny zakres regulacji to zmiana siły tłumienia o 350%.
  • Sprężyny dobrane z myślą o komfortowej jeździe. Twardość sprężyn o bardzo zbliżonej charakterystyce do fabrycznych w celu zapewnienia najwyższego komfortu jazdy.
  • Mechaniczna regulacja wysokości. Od prawie seryjnego prześwitu do nawet 50 mm niżej dzięki szerokiemu zakresowi regulacji wysokości.
  • Obudowy amortyzatorów wykonane ze stali nierdzewnej dla zapewnienia ochrony antykorozyjnej i bezpiecznego, wieloletniego użytkowania.
  • Progresywne gumowe odboje działają tylko przy bardzo agresywnej kompresji amortyzatorów, utrzymując nadwozie na właściwym torze.
  • Wykorzystanie fabrycznych górnych mocowań amortyzatorów dla przeniesienia minimalnej ilości dźwięku do wnętrza auta.
  • Instalacja Plug&Play. Dla kompetentnego warsztatu pełny montaż zawieszenia nie powinien zająć więcej niż 4 godziny.

 

Zawieszenie Mountain Pass Performance Comfort dla Tesla Model 3 – Poprawa komfortu jazdy – regulowana wysokość – szeroka regulacja siły odbicia i kompresji – Kompleksowa modyfikacja zawieszenia

 

Zespół Mountain Pass Performance poświęcił 2 lata na intensywne testy i dopracowanie charakterystyki zawieszenia Comfort Adjustable Coilovers. Wszystko po to aby zapewnić jeszcze wyższą jakość wybierania nierówności i zaoferować najwyższy możliwy komfort jazdy. Jest to idealny produkt dla osób niegodzących się na żadne kompromisy i szukających rozwiązania z najwyższej półki. Idealne zawieszenie drogowe zapewniające perfekcyjnie gładką jazdę, równocześnie gwarantujące ultra precyzyjne prowadzenie. Czerpiąc w pełni z topowej technologii Twin Valve od KW zawieszenie Mountain Pass Performance jest najlepszym drogowym zawieszeniem na rynku dostępnym dla Tesli Model 3. 


Zawieszenie Mountain Pass Performance zostało zaprojektowane do obniżenia fabrycznego prześwitu w Tesli Model 3. Pracuje perfekcyjnie przy obniżeniu o 10 mm jak i o 60 mm. Dzięki temu każdy użytkownik może znaleźć idealne dla siebie ustawienia.


Zawieszenie Mountain Pass Performance objęte jest 2 letnią gwarancją producenta (z wyłączeniem użytku torowego). Dostarczana jest kompletna instrukcja montażowa wraz z rekomendowanymi nastawami twardości oraz wysokości. Całość jest montowana w miejsce fabrycznych elementów, bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek dodatkowych modyfikacji.

 

Oferujemy profesjonalny montaż zawieszeń w naszym warsztacie w Gdańsku.

 

Kompatybilność

Występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony