Oferta:

XO Luxury New York Gloss Black/Stainless Lip

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Typ felgi:  Odlewana - 1-częściowa
Dostępność:  Produkt katalogowy

Termin realizacji: 15-20 dni roboczych

Kod produktu: V0234911

Cena: 3 040,00 zł/szt. 3040.00

Cena netto: 2 471,54 zł/szt.

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

XO Luxury to najbardziej ekskluzywna marka w portfolio amerykańskiego koncernu TSW.

Wszystkie modele projektowane są w studiach zlokalizowanych w Kalifornii i na Florydzie. Oferowane wzory są efektem wytężonego procesu R&D zapewniającego najwyższą jakość designu, stylu i wykonania. XO Luxury jest zdeterminowane, aby osiągnąć status najbardziej pożądanych felg na rynku.

Proces projektowy wszystkich felg XO Luxury zawiera zaawansowane testy komputerowe FEA, aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość fizyczną oraz chemiczną felg pozwalającą na bezpieczne użytkowanie w każdych warunkach.

Szeroki zakres oferowanych rozmiarów od 19” do 22” pozwala na pokrycie większości aut dostępnych na rynku. Felgi idealnie pasują zarówno do super-sprotowych modeli jak i do luksusowych SUV.

Kompatybilność

NULL
Felga występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:
Jak dobrać parametry felg XO Luxury New York Gloss Black/Stainless Lip do auta.


Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg XO Luxury New York Gloss Black/Stainless Lip jak i opon do posiadanego auta.


Na dopasowanie felg XO Luxury New York Gloss Black/Stainless Lip do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.


Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg XO Luxury New York Gloss Black/Stainless Lip idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.


Konfiguracja felgi XO Luxury New York Gloss Black/Stainless Lip to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.


Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.
Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl