Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Velgen VF9 Gloss Bronze


Oryginalne felgi Velgen VF9 Gloss Bronze  - sklep PremiumFelgi.pl Oryginalne felgi Velgen VF9 Gloss Bronze  - sklep PremiumFelgi.pl
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Producent: Velgen
Pływający dekiel centralny:  Nie
Typ felgi:  Flow-form - 1-częściowa
Dostępność:  Produkt katalogowy
Termin realizacji: 10-15 dni roboczych
Kod produktu: V0332086


Cena od: 4 330,00 zł /szt. 4330.00

Cena netto od: 3 520,33 zł/szt.

ilość szt.

Opis

 

 

Velgen Wheels specjalizuje się w prostych, klasycznych i ponadczasowych wzorach felg, które podkreślą charakter auta, ale go nie zdominują. Oferta producenta obejmuje wszystkie technologie produkcji felg. Od podstawowych modeli odlewanych z serii Classic do produkowanych na zamówienie felg kutych.

Pochodzący z Florydy producent oferuje aplikacje do najpopularniejszych modeli aut amerykańskich i japońskich. Połączenie prostych wzorów z szerokim wyborem dostępnych kolorów to ich przepis na trafioną linię modeli.

 

 

Kompatybilność

Występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:

Dodge Challenger III RWD

Dodge Challenger III Widebody

Dodge Charger LX

Dodge Charger LX II RWD

Dodge Charger LX II Widebody

Dodge Durango WD

Ford Mustang GT / EcoBoost S550

Ford Mustang S650

Infiniti Q50

Jeep Grand Cherokee WK2

Jeep Grand Cherokee WK2 SRT / TrackhawkJak dobrać parametry felg Velgen VF9 Gloss Bronze do auta.

Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg Velgen VF9 Gloss Bronze jak i opon do posiadanego auta.

 

Na dopasowanie felg Velgen VF9 Gloss Bronze do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.

 

Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg Velgen VF9 Gloss Bronze idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.

 

Konfiguracja felgi Velgen VF9 Gloss Bronze to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.

 

Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony