Oferta:

+
Zapytanie o wybrany produkt
*Pole wymagane

Ten produkt jest niedostępny.


Jak dobrać parametry felg Koła zimowe 21" dla Porsche Macan - Concaver CVR5 Double Tinted Black + Michelin Pilot Alpin 5 SUV do auta.

Dobór idealnej konfiguracji kół zimowych do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów kół zimowych Koła zimowe 21" dla Porsche Macan - Concaver CVR5 Double Tinted Black + Michelin Pilot Alpin 5 SUV jak i opon do posiadanego auta.

 

Na dopasowanie kół zimowych Koła zimowe 21" dla Porsche Macan - Concaver CVR5 Double Tinted Black + Michelin Pilot Alpin 5 SUV do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.

 

Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.Facebook-PremiumFelgi Instargram-Premiumfelgido góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl