Oferta:

Forgestar C7S

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Typ felgi:  Flow-form - 1-częściowa
Dostępność:  Produkowane na zamówienie

Termin realizacji: 5-6 tygodni

Kod produktu: V0254840

Cena: 3 090,00 zł/szt. 3090.00

Cena netto: 2 512,20 zł/szt.

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

 

Forgerstar to prekursor technologii produkcji felg typu Flow Form. 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej pozwoliło firmie Forgestar znaleźć złoty środek pomiędzy felgami odlewanymi i kutymi. Firma jako pierwsza na świecie w roku 2007 wprowadziła do sprzedaży felgi produkowane tą technologią. Znajdując idealne rozwiązanie do użytku ulicznego jak i torowego. Odpowiednia wytrzymałość, niższa masa oraz konkurencyjna cena powodują, że w wielu przypadkach jest to idealny wybór. Cała paleta modeli dostępna jest w dużym wachlarzu szerokości i średnic. Dzięki produkcji na zamówienie każdy komplet jest indywidualnie przygotowywany do konkretnego modelu auta i wymagań klienta. Szeroka paleta dostępnych kolorów pozwala sprostać każdym wymaganiom i stworzyć niepowtarzalne kompozycje.

 

Modele Forgestar słyną także z jednego z najbardziej widocznych i efektownych profili Super Deep Concave które całkowicie odmieniają wygląd auta (dostępne dla wybranych modeli).

 

 

Jak dobrać parametry felg Forgestar C7S do auta.


Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg Forgestar C7S jak i opon do posiadanego auta.


Na dopasowanie felg Forgestar C7S do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.


Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg Forgestar C7S idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.


Konfiguracja felgi Forgestar C7S to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.


Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.
Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl