Oferta:

+
Zapytaj o ten model felg dla Twojego auta
*Pole wymagane

Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe)

Oryginalne felgi Edelweiss LT°5 Frozen Black 19
 • promocja

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wybierz konfigurację aby zobaczyć cenę odpowiedniego wariantu


Typ felgi:  Flow-form - 1-częściowa
Dostępność:  Produkt katalogowy
Termin realizacji: 24 godziny
Producent: Edelweiss
Kod produktu: V0329822

Cena: 13 400,00 zł 14 120,00 zł 13400.00

Cena netto: 10 894,31 zł 11 479,67 zł

ilość kpl.

Opis

 

Komplet felg dostępny w promocyjnej cenie.

 

Model: Edelweiss LT°5 Frozen Black

Konfiguracja rozmiarowa: 5x120 9x19" ET20 (7,3 kg) + 10x19" ET33 (8,3 kg)

Kolor: Frozen Black

Kompatybilne modele:

 • BMW M2 F87
 • BMW M2 Competition F87N
 • BMW M2 CS

 

Stan: Felgi nowe, w oryginalnych kartonach, nigdy nie montowane.

 

Możliwość zakupu samych felg lub kompletnych kół z oponami i czujnikami ciśnienia

 

Dostępne w naszym magazynie, ekspresowa wysyłka.

 

 

 

Edelweiss to Niemiecka marka stawiająca na pierwszym miejscu jakość oferowanych produktów. Producent skupił się na przygotowaniu bardzo wąskiej, precyzyjnie zaplanowanej oferty dla pojedynczych modeli BMW M Power. Dzięki temu stworzyli nie felgi uniwersalne, a dosłownie uszyte na miarę dla konkretnych modeli. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących najwyższej jakości i dopracowania szczegółów.

 

Felgi Edelweiss to przede wszystkim:

  • Ultra niska waga obręczy : 19” od 7,3 kg / 20” od 8,8 kg,
  • Wytrzymałość i cechy fizyczne zarezerwowane do tej pory dla typowych felg kutych,
  • Bardzo głęboki profil Deep Concave,
  • Efektowne konfiguracje wykorzystujące w pełni dostępne w nadwoziu miejsce,
  • Jakość potwierdzona certyfikatem TUV Austria,
  • Paleta przepięknych wykończeń dopasowana do charakteru każdego auta,
  • Pokrycie wszystkich seryjnych układów hamulcowych (również karbonowych),
  • Felgi zaprojektowane do użytku ulicznego, ale również testowane wielokrotnie na torze.

 

Technologia produkcji


Każda felga Edelweiss rozpoczyna swój żywot w klasycznym procesie odlewania. To pozwala zachować większą swobodę w kwestii profilu Concave i nie ogranicza do określonej przez odkuwkę głębokości. Tak duża wklęsłość felg nie tylko efektownie wygląda, ale także zmniejsza grubość rdzenia felgi, redukując przy tym masę. W kolejnym etapie bęben felgi zostaje rozciągnięty w procesie Flow Forming’u nadając mu finalną szerokość, a przy tym zwiększając twardość (proces ten wypycha drobinki powietrza z wnętrza felgi). Następnie, felga zostaje poddana obróbce termicznej do uzyskania właściwości stopnia T6, czyli takiego samego jak w przypadku felg kutych. Dzięki uzyskaniu odpowiedniej wytrzymałości materiału można zastosować jeszcze cieńsze ramiona i bęben, redukując przy tym masę. Ostatnim etapem produkcji jest dodatkowa obróbka CNC zapewniająca piękne kontury i detale felgi oraz idealną gładkość materiału. W trakcie tego zabiegu powstają również dodatkowe frezy na bębnie jeszcze bardziej redukujące wagę, ale także zapewniające np. odpowiednie odprowadzanie wody.

Tak zaawansowany proces produkcji tworzy nowy standard dla felg Flow Form i stawia tę technologię tuż przy klasycznych kutych felgach. Dodatkowo pozwala na uzyskanie ultra niskiej wagi, przy bardzo głębokim profilu Concave.

 

Kompatybilność

Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe) Występuje w konfiguracji do następujących modeli aut:

BMW M2 F87

Jak dobrać parametry felg Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe) do auta.

Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe) jak i opon do posiadanego auta.

 

Na dopasowanie felg Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe) do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.

 

Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe) idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.

 

Konfiguracja felgi Edelweiss LT°5 Frozen Black 19" - BMW M2 / M2 Competition / M2 CS (Nowe) to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.

 

Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.
Facebook-PremiumFelgi Instargram-PremiumfelgiSklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl