Oferta:

filtry

Felgi VMR

Image not found

Znaleziono produktów: 10
Felgi VMR VMR V710 Matte Black
Producent: VMR
1 380,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V710 Gun Metal
Producent: VMR
1 380,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V703 Super Silver
Producent: VMR
1 380,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V703 Gun Metal
Producent: VMR
1 380,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V710 Hyper Silver
Producent: VMR
1 530,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V703 Matte Black
Producent: VMR
1 530,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V701 Super Silver
Producent: VMR
1 530,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V701 Matte Black
Producent: VMR
1 530,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V701 Gun Metal
Producent: VMR
1 530,00 zł /szt.
Felgi VMR VMR V801 Anthracite Metallic
Producent: VMR
1 910,00 zł /szt.
  • nowość

RatyZero

Realizacje-PremiumFelgi

Jak dobrać parametry felg VMR do auta.


Dobór idealnej konfiguracji kół do auta nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg VMR jak i opon do posiadanego auta.


Na dopasowanie felg VMR do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.


Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg VMR idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest w danym aucie. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.


Konfiguracja felgi VMR to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. ?naciągiem? lub szersza i wizualnie będzie ?balon?. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do auta oraz dobrze wyglądała.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.


Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.Facebook-PremiumFelgi Instargram-Premiumfelgido góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl