Oferta:

filtry

Felgi dla Rolls Royce


Znaleziono produktów: 630
Felgi dla Rolls Royce Rohana RF2 Matte Black
Producent: Rohana
2 620,00 zł /szt.
  • nowość
Felgi dla Rolls Royce Rohana RF2 Brushed Titanium
Producent: Rohana
2 620,00 zł /szt.
  • nowość
Felgi dla Rolls Royce Vossen CVT Personalizowane
Producent: Vossen
2 660,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Vossen CV3-R Personalizowane
Producent: Vossen
2 660,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR4 Matte Bronze/Gloss Black Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR4 Matte Black/Gloss Black Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR4 Machine Silver/Chrome Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR3 Matte Bronze/Gloss Black Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR3 Matte Black/Gloss Black Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR3 Machine Silver/Chrome Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR2 Matte Bronze/Gloss Black Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR2 Matte Black/Gloss Black Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce Ferrada FR2 Machine Silver/Chrome Lip
Producent: Ferrada
2 680,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Phoenix Gunmetal/Brushed Face
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Phoenix Double Black
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Moscow Matte Silver/Brushed Face
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Moscow Gloss Gunmetal/Diamond-Cut
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Madrid Matte Black/Brushed Face
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Madrid Hyper Silver
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.
Felgi dla Rolls Royce XO Luxury Cairo Carbon Graphite
Producent: XO Luxury
3 030,00 zł /szt.

RatyZero

Realizacje-PremiumFelgi

Jak dobrać parametry felg do Rolls Royce.


Dobór idealnej konfiguracji kół do Rolls Royce nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy i dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg jak i opon do posiadanego auta.


Na dopasowanie felg do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.


Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest do Rolls Royce. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.


Konfiguracja felgi to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiarowe jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach rozmiarowych opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa skutkując tzw. „naciągiem” lub szersza i wizualnie będzie „balon”. Znając konstrukcję poszczególnych opon jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar aby konfiguracja całego koła pasowała do Rolls Royce oraz dobrze wyglądała.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg jak i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg.


Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.

Jakie felgi pasują do Rolls Royce.


Wybór wzoru felg to bardzo indywidualna kwestia. Tu decyduje głównie gust. Bazując jednak na naszym doświadczeniu możemy ukierunkować poszukiwania, tak żeby zawęzić wybór z kilkuset dostępnych wzorów do kilku/kilkunastu, spośród których łatwiej dokonać wyboru. Przy wyborze propozycji bazujemy na trendach na rynku oraz dotychczasowych realizacjach.


Aby ułatwić poszukiwanie idealnej konfiguracji do Rolls Royce stworzyliśmy bazę zdjęć różnych felg z naszej oferty na poszczególnych modelach aut. W większości kategorii konkretnego modelu auta znajduję się sekcja „Przykładowe konfiguracje” gdzie można zobaczyć jak prezentują się wybrane modele felg na danym samochodzie. Daje to znacznie lepszą wizję finalnego efektu, niż samo przeglądanie zdjęć felg.


Na ostateczny efekt, poza wzorem felg, ogromne znaczenie ma również konfiguracja rozmiarowa. Większość zdjęć marketingowych prezentuje auta na felgach o największej średnicy pasującej do danego modelu. Pozostałe parametry rozmiarowe jak szerokości i odsadzenie częstokroć odbiegają od parametrów fabrycznych. Dodatkowo często auta posiadają obniżone zawieszenia. Na ostateczny wygląd wpływ ma również rozmiar i model opon.


Zapraszamy do poszukiwania wzoru felgi który się Państwu podoba, odnośnie wyboru konfiguracji rozmiarowej do Rolls Royce służymy pomocą.


Zapraszamy do kontaktu z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez odpowiednie formularze w naszym sklepie.

Facebook-PremiumFelgi Instargram-Premiumfelgido góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl