Oferta:

filtry
Znaleziono produktów: 20
Felgi do Lexus BBS SR Satin Himalaya Grey
Producent: BBS
650,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS SX Crystal Black
Producent: BBS
750,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS SX Brilliant Silver
Producent: BBS
750,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS SR Volcano Grey/Diamond-cut
Producent: BBS
890,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS XA Satin Platinum
Producent: BBS
1 030,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS SX Platinum Silver/Diamond-Cut
Producent: BBS
1 040,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS XA Black/Diamond-cut
Producent: BBS
1 130,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CH-R Satin Titanium
Producent: BBS
1 910,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CH-R Satin Black
Producent: BBS
1 910,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CH-R Brilliant Silver
Producent: BBS
1 910,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CI-R Satin Black
Producent: BBS
2 150,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CI-R Platinum Silver
Producent: BBS
2 150,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CC-R Satin Platinum
Producent: BBS
2 150,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CC-R Satin Black
Producent: BBS
2 150,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CC-R Graphite Diamond-Cut
Producent: BBS
2 240,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS SV Satin Titanium
Producent: BBS
2 270,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS SV Satin Black/Diamond-cut
Producent: BBS
2 380,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CH-R 2 Satin Platinum
Producent: BBS
2 900,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS CH-R 2 Satin Black
Producent: BBS
2 900,00 zł /szt.
Felgi do Lexus BBS LM Brilliant Silver
Producent: BBS
3 390,00 zł /szt.

RatyZero

Realizacje-PremiumFelgi

Jak dobrać parametry felg do Lexus.


Dobór idealnej konfiguracji kół do Lexus nie jest prostą sprawą. Doskonale to rozumiemy. Dlatego służymy pomocą i asystą w dobraniu najodpowiedniejszych parametrów felg, jak i opon .


Na dopasowanie felg do konkretnego modelu samochodu składa się kilka parametrów jak: rozstaw śrub, otwór centrujący, szerokość felgi, jej średnica czy odsadzenie (ET). Odpowiednia kombinacja wszystkich tych danych pozwala na dopasowanie felg idealnie zarówno do nadwozia, jak i elementów zawieszenia. Każdy samochód, a nawet poszczególne wersje silnikowe wymagają innej konfiguracji poszczególnych parametrów.


Rzadko kiedy stosowana przez nas konfiguracja felg idealnie pokrywa się z tym jaka fabrycznie zastosowana jest do Lexus. Wynika to z faktu, że każda fabryczna konfiguracja pozostawia jeszcze spore pole do manewru. Z reguły dobierane przez nas rozmiary skutkują większym odsadzeniem felgi od piasty, dzięki czemu lepiej wypełniamy nadkola, wykorzystując dostępną przestrzeń. Oczywiście rozmiary są tak dobrane, aby koła nigdy nie wystawały poza obrys nadwozia, a jak najbardziej się z nim licowały. Takie ułożenie kół poprawia właściwości jezdne, a przede wszystkim znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.


Konfiguracja felgi to jedno, ale konfiguracja całego koła musi uwzględniać również odpowiednie opony. Tu znaczenie mają nie tylko parametry rozmiaru, jak szerokość i profil opony, ale równie ważne jest obranie odpowiedniego modelu. Opony w o tym samym rozmiarze różnią się między sobą nie tylko wzorem bieżnika, ale również tym jak układają się na feldze. W jednym przypadku przy tych samych parametrach opona będzie zrównana z felgą, w innym może być węższa, skutkując tzw. naciągiem lub szersza i wizualnie będzie "balon". Znając konstrukcję poszczególnych opon, jesteśmy w stanie tak dobrać model i rozmiar, aby konfiguracja całego koła pasowała do Lexus oraz dobrze wyglądała.


Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu konfiguracji zarówno do popularnych na rynku modeli, jak i aut egzotycznych. Nie ma dla nas przypadków, w których nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich parametrów felg i opon. Otrzymujemy również wsparcie ze strony producentów w kwestii doboru rozmiaru produkowanych przez nich felg do Lexus.


Na wszystkie przygotowane przez nas konfiguracje kół udzielamy 100% gwarancji kompatybilności ze wskazanym modelem auta.

Jakie felgi pasują do Lexus.


Wybór wzoru felg to bardzo indywidualna kwestia. Tu decyduje głównie gust. Bazując jednak na naszym doświadczeniu, możemy ukierunkować poszukiwania, tak żeby zawęzić wybór wzorów do kilku/kilkunastu, spośród których łatwiej dokonać wyboru felg do Lexus. Przy wyborze propozycji bazujemy na trendach na rynku oraz dotychczasowych realizacjach.


Aby ułatwić poszukiwanie idealnej konfiguracji do Lexus, stworzyliśmy bazę zdjęć różnych felg z naszej oferty na poszczególnych modelach aut. W większości kategorii konkretnego modelu auta znajduję się sekcja ?Przykładowe konfiguracje?, gdzie można zobaczyć, jak prezentują się wybrane modele felg na danym samochodzie. Daje to znacznie lepszą wizję finalnego efektu niż samo przeglądanie zdjęć felg.


Na ostateczny efekt, poza wzorem felg, ogromne znaczenie ma również rozmiar koła. Większość zdjęć marketingowych prezentuje auta na felgach o największej średnicy pasującej do danego modelu. Pozostałe parametry jak szerokości i odsadzenie częstokroć odbiegają od parametrów fabrycznych do Lexus. Dodatkowo często auta posiadają obniżone zawieszenia. Na ostateczny wygląd wpływ ma również rozmiar i model opon.


Zapraszamy do poszukiwania wzoru felgi lub wizualizacji, która się Państwu podoba. W kwestii wyboru konfiguracji do Lexus służymy pomocą.


Zapraszamy do kontaktu z nami mailem, telefonicznie lub poprzez odpowiednie formularze w naszym sklepie.

Facebook-PremiumFelgi Instargram-Premiumfelgido góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl